Meil on rõõm kutsuda Teid interaktiivsele veebinaride seeriale, mida korraldatakse koostöös Kiel-i linnaga. Veebinaride teemaks on kliimamuutuste leevendamine läbi nutikate linnalahenduste loomise. Üheskoos vaadeldakse Kiel-i linna, Saksamaa ja Baltimaade nutikaid lahendusi ja innovaatilisi projekte.

Kiel-i linn valmistub digitaalseks tulevikuks. Linnal on oma digitaalne strateegia ja avastab nüüd uusi nutikaid linnalahendusi.  See veebinaride seeria keskendub uute nutikate lahenduste kavandamisele ja loob keskkonna, kus saab teistega arutada selle üle, mida on juba õpitud transpordisektori, kodanike kaasamise ja energiasektori kohta. Veebinaride käigus jagavad oma kogemusi ja häid näiteid eksperdid Saksamaalt, Baltimaadest ja Kanadast.

Palun registreeri ennast siin. Programmi täpsema kirjelduse leiad siit. Veebinarid toimuvad 2020 aasta septembris (8/09, 9/09, 17/09 & 22/09). Esimene ja teine seminar toimuvad Kiel-i diginädala raames.

See veebinaride seeria on osa suuremast projektist “Baltic Dialogue Platform on Smart Cities for Climate Mitigation“. Projekt on Eesti, Läti, Leedu ja Saksamaa partnerite ühine ettevõtmine. Projekti toetab Euroopa Kliimainitsiatiiv (EUKI) läbi Saksamaa föderaalse keskkonna-, looduskaitse-, ja tuumaohutuse ministeeriumi.

Rohkem infot: https://balticsmartcity.com/