REGISTREERUMINE ON ALANUD: Energiaostuvaesuse töötuba koostöös linnapeade paktiga osana Climate Alliance’s rahvusvahelisest konverentsist #CAIC21:

Energiaostuvaesus: Miks see on oluline ja kuidas saavad omavalitsused sellega võidelda? | 9.9.2021, 14:00-15:30 | võrgus |Registreeru siin: http://ow.ly/qJWz50FJYFS

Me vajame lahendusi õiglasele üleminekule. Liitu meiega 9. septembril, et arutada, kuidas riiklik poliitika ja meetmed võitlemaks energiaostuvaesusega muutuvad kohalikeks tegevusteks!

Praegune pandeemia on enam toonud esile vajadust võidelda energiaostuvaesusega. Seda olukorrad, kus soovime luua sotsiaalse Euroopa, mis vastab kõigi selle elanike vajadustele. Kohalikel omavalitsustel on samuti oluline roll energiaostuvaesuse vastu võitlemisel, muutes sellised energiateenused nagu küte ja jahutus taskukohaseks ning rakendades meetmeid, mis aitavad nende kodanikel vähem energiat kasutada. Sellel seminaril uuritakse energiaostuvaesuse leevendamise peamisi võimalusi ja piiranguid ning lahendusi kohalikes oludes.

See töötuba toimub inglise keeles ja toimub võrgus, on tasuta ja registreerumine on avatud kuni 2. septembrini 2021.

Tulemas:

Jälgi meid Facebookis!