Tartu Regiooni Energiaagentuur kutsub teid osalema liginullenergia hoonete renoveerimise koolitusele. Koolitus koosneb kahest päevast, 13.juulil on online infoseminar ja 16.juulil tutvumine tehases eeltoodetud fassaadipaneelidega rekonstrueeritud kortermajaga Võrus

Lühidalt, ELi rahastatud projekti RenoZEB eesmärk on avada ja aisata kaasa toimivate lahenduste kasutamisele liginullenergia hoonete rekonstrueerimise turul. See hõlmab uuenduslikke komponente ning protsesse ja otsuste langetamise metoodikat, et suunata kõiki väärtusahela osalejaid liginullhoone suunas. RenoZEB on töötanud välja tõhusad plug and play lahendused nZEB suuremahuliseks renoveerimiseks. Reaalselt ellu viidud (Eestis, Hispaanias) ja virtuaalsed (Bulgaarias, Kreekas, Itaalias) pilootobjektid näitavad ja tagavad lähenemisviisi korratavuse erinevatele hoonetüüpidele erinevates kliimatsoonides.

Koolitus on jagatud kahele päevale:

Esimesel päeval, 13.juulil kell 10.00-13.00  toimub online seminar (ettekanded inglise keeles va Võru hoone kohta käiv info, mis on eesti keeles)

Seminaril tutvustavad RenoZEB-i partnerid vastvalminud fassaadisüsteemi, et hõlbustada hoone rekonstrueerimist. Samuti räägitakse digitaalsetest tööriistadest projekteerimisel ja kavandamisel, mis aitavad otsuste tegemisel ja fassaadi kujundamisel. Tutvustame ka eeltoodetud moodulfassaadisüsteemi ehitusalaseid aspekte ja nende rakendamist Võrus asuvast näidishoones.

Teisel päeval, 16.juulil kell 11.00-12.00 ootame teid Võrru tutvuma kohapeal rekonstrueeritud kortermajaga (eesti keeles)

Kutsume teid külastama ja tutvuma vast rekonstrueeritud kortermajaga Liiva 26a, Võrus, kus teil avaneb võimalus näha oma silmaga tehaseliselt eeltoodetud fassaadi lahendust ja küsida otse asjassepuutuvatelt üksikasju rekonstrueerimise ja saadud kogemuse kohta.

 

Osalemiseks palun eelnevalt registreeruda palun toodud lingil siin (inglise keeles)

Täpsem info kättesaadav RenoZeb kodulehel.

Kuulutust võib julgelt jagada kolleegidele ja teistele teadaolevatele, keda info võib huvitada.

 

Meeldiva kohtumiseni.

Martin Kikas

Tartu Regiooni Energiaagentuur

 

 

Tulemas:

  1. Veebiseminar „TOASOE“

    27. okt. kell 14:0015:30
  2. TEUK XXIII

    11. nov. kell 09:0016:00
  3. KAUGKÜTTE SÜGISSEMINAR 2021

    18. nov. kell 09:3015:00

Jälgi meid Facebookis!