Teisipäeval, 2. novembril 2021, kell  13:30-14:10.

Kas Te arvad, et Teie piirkonnas peaksid olema energiavaesuse vastu võitlemise meetmed nähtavamad? Kas Te juhtite projekte või rakendate meetmeid, millega aidatakse inimesi energiavaesues?  Kas te otsite innustavaid näiteid? Kui eelnev käis Teie kohta, siis registreeru meie järgmisele seminarile, 2. novembril!

Antud seminar on osa ENPORi seminaride sarjast, et toetada kohalike ametiasutusi piirkondlike ja riiklike meetmete täiendamisel. Energiavaesuse töölaud suurendab energiavaesuse nähtavust eraüürisektoris. See suurendab sidusrühmade vahelisi koostöö võimalusi, kuna kaardistatakse parimad praktikad ja poliitikad energiavaesuse vastu võitlemiseks eraüürisektoris. Energiavaesuse töölaud on dünaamiline ja aja jooksul uuenev, nii väljendab see uuemaid andmeid ja uute meetmete tulemusi ning kogemusi.

Seminar toimub inglise keeles!

Sea ennast arvuti ette teisipäeval, 2. novembril 2021, kell 13:30-14:10. Seminaril osalemise lingi saamiseks registreeruge lingil: https://climatealliance-org.zoom.us/meeting/register/u5UrdO6hrjkiHta5PflvqPeOxM_F-CnbwMCP. Peale registreerumist saate kinnituskirja, milles on informatsioon üritusega liitumiseks.

Lisaks sellele seminari toimub see aasta veel üks ENPORi seminar, 7. detsembril, mis keskendub teemale kuidas Eesmärk 55 (Fit for 55) mõjutab energiavaesust – esineb Ms Louise Sunderland (RAP).

 

Tähelepanu! Osaluslingile vajutades nõustute Climate Alliance’s GDPR tingimustega ja andmekaitse ning Zoomi tingimustega. Juhime Teie tähelepanu faktile, et seminar salvestatakse, kuid seda ainult projekti raporteerimise eesmärgil. Kui te ei soovi ilmuda ekraanile salvestuse aja, palun pange oma kaamera kinni, kui liitute seminariga.

 

 

Tulemas:

Jälgi meid Facebookis!