Loading Events
This event has passed.

Koolitusprogramm: Energiatõhusate avalike hoonete kavandamine, rajamine ja renoveerimine

Korraldajad Tartu Regiooni Energiaagentuur ja Tallinna Tehnikaülikool

Sihtrühm: Kohalike omavalitsuse spetsialistid, kes tegelevad omavalitsuse omandis olevate hoonete kavandamise, arendamise, hangete korraldamisega, haldamise ja renoveerimisega.

Koolitusprogramm koosneb viiest erinevast moodulist.

 

Moodul V: Energiasäästu projekti juhtimine. Riigihanked

9. veebruar 2021 kell 9.30, Rõuge, (toimumiskoht täpsustamisel).

Kava:

09.30 – 10.00 – Kogunemine, registreerimine. Tervituskohv

10.00 – 11.30 – Riigihangete menetlusliigid ja soovitused nende valikuks projekteerimise; ehituse, ehitus ja projekteerimise; omaniku järelevalve, tehnilise konsultandi ja renoveerimise riigihangetel. Riigihanke hea tava – Jarlo Dorbek, Hankepartner OÜ.

11.30 – 11.50 – Energiapaus

11.50 – 12.35 – Riigihangete menetlusliigid ja soovitused nende valikuks projekteerimise; ehituse, ehitus ja projekteerimise; omaniku järelevalve, tehnilise konsultandi ja renoveerimise riigihangetel. Riigihanke hea tava – Jarlo Dorbek, Hankepartner OÜ

12.35 – 13.20 – Projekteerimise-ehituse ja/või renoveerimistööde projektijuhtimise ja omaniku järelevalve teenuse hankimine. Ehitus/renoveerimistööde hangete korraldamine -kvalifitseerumistingimuste ja hangete alusdokumentide sh tehnilise kirjelduse koostamine – Jarlo Dorbek, Hankepartner OÜ.

13.20 – 14.00 – Lõuna

14.00 – 14.45 – Projekteerimise-ehituse ja/või renoveerimistööde projektijuhtimise ja omaniku järelevalve teenuse hankimine. Ehitus/renoveerimistööde hangete korraldamine -kvalifitseerumistingimuste ja hangete alusdokumentide sh tehnilise kirjelduse koostamine – Jarlo Dorbek, Hankepartner OÜ.

14.45 – 17.00 – Iseseisvate tööde kaitsmine. Koolituse lõpetamine.

 

Koolitus on tasuline ja vajab eelnevat registeerimist.

 

Rohkem infot koolitusprogrammi kohta: SIIT

 

Koolitusprogramm, mida kaasrahastatakse Eesti-Vene piiriülese koostöö programmi 2014-2020 projektist „SaveSmart“. Projekti „SaveSmart“ eesmärgiks on uute tehnoloogiate ja nutikate lahenduste abil avalikus kasutuses olevate hoonete energiatõhususe parandamine Eestis ja Pihkva oblastis.

Eesti-Vene piiriülese koostöö programmi 2014-2020 eesmärk on edendada piiriülest koostööd Eesti Vabariigi ja Vene Föderatsiooni vahel, et soodustada sotsiaalmajanduslikku arengut mõlemal pool ühist piiri. Programmi koduleht on www.estoniarussia.eu.”