Loading Events
This event has passed.

18. veebruaril kell 15.00-16.30 toimub veebiseminar „Hoonete energiatarve ja küttesüsteemide renoveerimine“. Sõna saavad TREA eksperdid Kalle Virkus ja Ülo Kask.

Seminari käigus toimub kaks ettekannet:

  • Kalle Virkus: „Hooned ei tarbi energiat, vaid inimesed!?!“. Ettekanne kajastab sisekliima küsimusi. Inimesed täidavad suurt rolli energiatarbimisest, seega on oluline tõsta elanike ja kinnisvaraomanike teadlikkust nende energiatarbest.
  • Ülo Kask: „Koduste küttesüsteemide renoveerimine“. Antud loeng keskendub peamiselt eramute küttesüsteemidele, kuid puudutab ka põgusalt korterelamute probleeme.

Seminaril osalemine on tasuta, kuid palume teil registreeruda (lisatud e-mailile saadetakse ürituse link 17.02.): https://forms.gle/z8shAMAhEXU7tK4g6

Registreerumisvormil on võimalik ka eksperdile küsimusi esitada. Samuti järgneb mõlemale ettekandele küsimuste-vastuste voor.

 

Seminar on korraldatud Eesti-Läti piiriülese Interreg koostöö programmi projekti „Arukas elamine“ („Smart Living“) raames. Projekti eesmärk on edendada avalikku arusaamist keskkonnasõbralikust elustiilist ja läbimõeldud energiaressursside kasutamisest Eestis ja Lätis, ühendades nii riike kui partnerorganisatsioonide pädevuse. Projekti partnerid Eestis Tartu Regiooni Energiaagentuur, Lätis Green-Tech Cluster ja Vidzemes plānošanas reģions.